- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky TOS-KURIM
- ›
- Univerzální frézky TOS-KURIM FGS 63 B
Univerzální frézka TOS-KURIM FGS 63 B
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 1022-2212 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1500 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 18.5 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 30 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 4000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 700 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Hmotnost stroje | 6800 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Otočná hlava (2 osy) | |
| Technická dokumentace | |

















































