- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky WMW HECKERT
- ›
- Univerzální frézky WMW HECKERT FU450R-51
Univerzální frézka WMW HECKERT FU450R-51
| Čistá cena | 200559 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Frézky WMW HECKERT › |
| Výrobce | WMW HECKERT › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 450 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1500 kg |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 28 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1400 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1320 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 345 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 13.3 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 4.2 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 13.3 mm/s |
| Počet T-drážek v stolu | 6 ks |
| Výška stroje | 2040 mm |
| Délka stroje | 2834 mm |
| Šířka stroje | 2540 mm |
| Hmotnost stroje | 4.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































