Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Guipúzcoa |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1700 mm |
| Šířka pracovního stolu | 700 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 2000 kg |
| Počet rotačních rychlostech svislou osou vřetena | 18 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 28 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1800 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1320 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 560 mm |
| Hmotnost stroje | 6.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |




















































