- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky ABA
- ›
- Univerzální hrotové brusky ABA Ecoline 806
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 800 mm |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
| Výška stroje | 2800 mm |
| Délka stroje | 3800 mm |
| Šířka stroje | 2800 mm |
| Hmotnost stroje | 6.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |
| Filtr chladicí kapaliny systém (papír) | |













































