- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky BROWN SHARPE
- ›
- Univerzální hrotové brusky BROWN SHARPE 1440 U
Univerzální hrotová bruska BROWN SHARPE 1440 U
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Michigan |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1016 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 508 mm |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 500 1/min |
| Průměr nového brusného kotouče | 355.6 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |









































