- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky Cetos
- ›
- Univerzální hrotové brusky Cetos BUA 25A/750 NC
Univerzální hrotová bruska Cetos BUA 25A/750 NC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 750 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 250 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 250 kg |
| Výška stroje | 2200 mm |
| Délka stroje | 4000 mm |
| Šířka stroje | 2800 mm |
| Hmotnost stroje | 3000 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |



















































