- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky CINCINNATI
- ›
- Univerzální hrotové brusky CINCINNATI FILMATIC 4 DH
Univerzální hrotová bruska CINCINNATI FILMATIC 4 DH
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1967 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 457.2 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 101.6 mm |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 2.2 kW |
| Maximální průměr brusného kotouče | 406.4 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
| Výška stroje | 1524 mm |
| Délka stroje | 3048 mm |
| Šířka stroje | 1676.4 mm |
| Hmotnost stroje | 3.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































