- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky CINCINNATI
- ›
- Univerzální hrotové brusky CINCINNATI R-119
Univerzální hrotová bruska CINCINNATI R-119
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 12778893 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 575 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 250 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 60 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
| Celkový příkon | 9 kW |
| Výška stroje | 2240 mm |
| Délka stroje | 2650 mm |
| Šířka stroje | 2600 mm |
| Hmotnost stroje | 3.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































