- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky FORTUNA
- ›
- Univerzální hrotové brusky FORTUNA ES-630
Univerzální hrotová bruska FORTUNA ES-630
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Guipúzcoa |
| Rok výroby | 1953 |
| Záruka | Bez záruky |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Nelze provést zkušební - selhání |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výška stroje | 1500 mm |
| Délka stroje | 2000 mm |
| Šířka stroje | 1000 mm |
| Hmotnost stroje | 1200 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































