- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky JAZON
- ›
- Univerzální hrotové brusky JAZON JSW 1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 350 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 200 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 200 mm |
| Výška stroje | 1700 mm |
| Délka stroje | 3350 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 4.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |













































