- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky JOTES
- ›
- Univerzální hrotové brusky JOTES E 450
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 340 mm |
| Výška hrotu | 180 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 200 kg |
| Výška stroje | 2400 mm |
| Délka stroje | 4100 mm |
| Šířka stroje | 1600 mm |
| Hmotnost stroje | 4300 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |









































