- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky JUNKER
- ›
- Univerzální hrotové brusky JUNKER BUAJ 9 NC
Univerzální hrotová bruska JUNKER BUAJ 9 NC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Švýcarsko |
| kraj | Thurgau |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 320 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 160 mm |
| Výška hrotu | 85 mm |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 2.2 kW |
| Průměr nového brusného kotouče | 180 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 40 mm |
| Výška stroje | 1700 mm |
| Délka stroje | 2300 mm |
| Šířka stroje | 1800 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |
| Filtr chladicí kapaliny systém (papír) | |














































