- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky JUNKER
- ›
- Univerzální hrotové brusky JUNKER BUAJ 9 NC
Univerzální hrotová bruska JUNKER BUAJ 9 NC
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 602 00 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategorie | Brusky JUNKER › |
| Výrobce | JUNKER › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 8949 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 320 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 160 mm |
| Výška hrotu | 85 mm |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 2.2 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 3600 1/min |
| Výška stroje | 1700 mm |
| Délka stroje | 2300 mm |
| Šířka stroje | 1800 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































