- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky KELLENBERGER
- ›
- Univerzální hrotové brusky KELLENBERGER 600 U
Univerzální hrotová bruska KELLENBERGER 600 U
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Michigan |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 600.1 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 502.9 mm |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 3 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 2200 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena obrobku | 600 1/min |
| Průměr nového brusného kotouče | 406.4 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
| Výška stroje | 1676.4 mm |
| Délka stroje | 2590.8 mm |
| Šířka stroje | 1625.6 mm |
| Hmotnost stroje | 2.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Chlazený kapalinou | |


































































