- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky KIKINDA
- ›
- Univerzální hrotové brusky KIKINDA UFC 2000
Univerzální hrotová bruska KIKINDA UFC 2000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 2000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 355 mm |
| Výška hrotu | 180 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 300 kg |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 10 kW |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 120 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
| Hmotnost stroje | 4.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |



















































