- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky MSO
- ›
- Univerzální hrotové brusky MSO FGH-200
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 12778896 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 220 mm |
| Výška hrotu | 110 mm |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 1650 1/min |
| Průměr nového brusného kotouče | 450 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 50 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
| Celkový příkon | 3 kW |
| Výška stroje | 1450 mm |
| Délka stroje | 2350 mm |
| Šířka stroje | 1500 mm |
| Hmotnost stroje | 2.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































