- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky NAXOS-UNION
- ›
- Univerzální hrotové brusky NAXOS-UNION RT 50-2000
Univerzální hrotová bruska NAXOS-UNION RT 50-2000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1962 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 2000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 550 mm |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 240 1/min |
| Výška stroje | 2130 mm |
| Délka stroje | 6150 mm |
| Šířka stroje | 2840 mm |
| Hmotnost stroje | 14 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































