- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky NAXOS-UNION
- ›
- Univerzální hrotové brusky NAXOS-UNION RTY 63 / 2000 CNC-S
Univerzální hrotová bruska NAXOS-UNION RTY 63 / 2000 CNC-S
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A2132416 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 2700 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 600 mm |
| Výkon pohonu vřetena obrobku | 42 kW |
| Průměr nového brusného kotouče | 800 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 100 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK SYSTEM 3 | |














































