- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky PTM
- ›
- Univerzální hrotové brusky PTM M 131 V
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | slijp211 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1500 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 360 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 315 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































