- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky SAIMP
- ›
- Univerzální hrotové brusky SAIMP RP 602
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 800 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 200 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 225 kg |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 11 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena obrobku | 2500 1/min |
| Průměr nového brusného kotouče | 760 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 200 mm |
| Hmotnost stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| MARPOSS CONTROL PANEL | |
| Filtr chladicí kapaliny systém (papír) | |













































