- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky SCHAUDT
- ›
- Univerzální hrotové brusky SCHAUDT A 440 N 750
Univerzální hrotová bruska SCHAUDT A 440 N 750
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 750 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 250 mm |
| Výška hrotu | 150 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 200 kg |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 7.5 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 1600 1/min |
| Celkový příkon | 14 kW |
| Hmotnost stroje | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































