- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky SCHAUDT
- ›
- Univerzální hrotové brusky SCHAUDT A 801 N 3000
Univerzální hrotová bruska SCHAUDT A 801 N 3000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 3000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 500 mm |
| Výška hrotu | 250 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 800 kg |
| Maximální hmotnost obrobku ve sklíčidle | 200 kg |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 22 kW |
| Průměr nového brusného kotouče | 750 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 125 mm |
| Celkový příkon | 44 kW |
| Hmotnost stroje | 10 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































