- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky SCHAUDT
- ›
- Univerzální hrotové brusky SCHAUDT PF 43 U 1750
Univerzální hrotová bruska SCHAUDT PF 43 U 1750
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1500 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 300 mm |
| Výška hrotu | 150 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 200 kg |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 1200 1/min |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 100 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 203.2 mm |
| Celkový příkon | 30 kW |
| Výška stroje | 2200 mm |
| Délka stroje | 3700 mm |
| Šířka stroje | 2300 mm |
| Hmotnost stroje | 8.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 820 G | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |











































