- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky SIMEC
- ›
- Univerzální hrotové brusky SIMEC SB 3000
Univerzální hrotová bruska SIMEC SB 3000
| Čistá cena | 114605 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
PATYNA-METAL Wrocław
Krzysztof Patyna |
| Adresa | Górecka 83 |
| Město | WROCŁAW |
| Směrovací číslo | 54-060 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 601793907 |
| Kategorie | Brusky SIMEC › |
| Výrobce | SIMEC › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Stroj unplugged |
| Skladové číslo | GRATOWNICA DO RUR, PRĘTÓW |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 2100 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 100 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 300 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 465 mm |
| Celkový příkon | 10 kW |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 4900 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |




















































