- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky Stanko
- ›
- Univerzální hrotové brusky Stanko 3M175 (400x2800)
Univerzální hrotová bruska Stanko 3M175 (400x2800)
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Lotyšsko |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 2520 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 400 mm |
| Výška hrotu | 210 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 1000 kg |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 1270 1/min |
| Maximální průměr brusného kotouče | 750 mm |
| Celkový příkon | 26 kW |
| Výška stroje | 2135 mm |
| Délka stroje | 8310 mm |
| Šířka stroje | 3690 mm |
| Hmotnost stroje | 13.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)







































