- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky STANKOIMPORT
- ›
- Univerzální hrotové brusky STANKOIMPORT 3 Б 161
Univerzální hrotová bruska STANKOIMPORT 3 Б 161
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| kraj | Воронежская область |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 280 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 40 kg |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 1272 1/min |
| Průměr nového brusného kotouče | 600 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 63 mm |
| Výška stroje | 1560 mm |
| Délka stroje | 4100 mm |
| Šířka stroje | 2100 mm |
| Hmotnost stroje | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |

















































