- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky STUDER
- ›
- Univerzální hrotové brusky STUDER S 30
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 020222 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 350 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 130 kg |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 7.5 kW |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 80 mm |
| Hmotnost stroje | 5.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |











































