- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky STUDER
- ›
- Univerzální hrotové brusky STUDER S 40-3
Univerzální hrotová bruska STUDER S 40-3
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Bulharsko |
| kraj | София |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 400 mm |
| Výška hrotu | 125 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 100 kg |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 2800 1/min |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 80 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 203 mm |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |











































