- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky STUDER
- ›
- Univerzální hrotové brusky STUDER S40
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 2020 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Výška hrotu | 175 mm |
| Maximální hmotnost obrobku ve sklíčidle | 120 kg |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens 840D SL | |









































