- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky TACCHELLA
- ›
- Univerzální hrotové brusky TACCHELLA 2128 UMP
Univerzální hrotová bruska TACCHELLA 2128 UMP
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 2100 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 550 mm |
| Výška hrotu | 280 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 500 kg |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 14.7 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 1260 1/min |
| Maximální průměr otvoru broušené | 100 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 610 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 203.2 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 100 mm |
| Délka stroje | 5000 mm |
| Šířka stroje | 2300 mm |
| Hmotnost stroje | 8.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulicky ovládaný koník | |
| Filtr chladicí kapaliny systém (papír) | |













































