- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky TACCHELLA
- ›
- Univerzální hrotové brusky TACCHELLA 3128
Univerzální hrotová bruska TACCHELLA 3128
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 3100 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 560 mm |
| Výška hrotu | 280 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 610 mm |
| Celkový příkon | 16 kW |
| Hmotnost stroje | 9.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulicky ovládaný koník | |
| Chlazený kapalinou | |














































