- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky TACCHELLA
- ›
- Univerzální hrotové brusky TACCHELLA ELEKTRA 1018 MPC
Univerzální hrotová bruska TACCHELLA ELEKTRA 1018 MPC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 360 mm |
| Výška hrotu | 180 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Celkový příkon | 15 kW |
| Hmotnost stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |
| Nástroj příspěvek bruska (vnitřní) | |
| Hydraulicky ovládaný koník | |
| Chlazený kapalinou | |














































