- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky TOS HOSTIVAR
- ›
- Univerzální hrotové brusky TOS HOSTIVAR BUA 16 A
Univerzální hrotová bruska TOS HOSTIVAR BUA 16 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1962 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 231932 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 250 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 160 mm |
| Maximální hmotnost obrobku ve sklíčidle | 10 kg |
| Výška stroje | 1500 mm |
| Délka stroje | 1900 mm |
| Šířka stroje | 1100 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































