- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky TSCHUDIN
- ›
- Univerzální hrotové brusky TSCHUDIN GRENCHEN HTG 22 E14
Univerzální hrotová bruska TSCHUDIN GRENCHEN HTG 22 E14
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 230 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 170 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Délka stroje | 254 mm |
| Šířka stroje | 275 mm |
| Hmotnost stroje | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens ET200S | |
| Technická dokumentace | |
















































