- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky WALDRICH SIEGEN
- ›
- Univerzální hrotové brusky WALDRICH SIEGEN WS-2A x 6000
Univerzální hrotová bruska WALDRICH SIEGEN WS-2A x 6000
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | Brusky WALDRICH SIEGEN › |
| Výrobce | WALDRICH SIEGEN › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 9011 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 6000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 22860 mm |
| Výška hrotu | 11430 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































