- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky WALDRICH SIEGEN
- ›
- Univerzální hrotové brusky WALDRICH SIEGEN WSF 6 x 4500
Univerzální hrotová bruska WALDRICH SIEGEN WSF 6 x 4500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1965 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 1020-13308 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 4500 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 700 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 3000 kg |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 1350 1/min |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 12800 mm |
| Šířka stroje | 3250 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































