- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky WMW
- ›
- Univerzální hrotové brusky WMW SAXW 1000 x 4000
Univerzální hrotová bruska WMW SAXW 1000 x 4000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1969 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 4000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 1000 mm |
| Výška hrotu | 600 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 10000 kg |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 22 kW |
| Průměr nového brusného kotouče | 710 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 63 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 305 mm |
| Celkový příkon | 58 kW |
| Výška stroje | 2300 mm |
| Délka stroje | 10050 mm |
| Šířka stroje | 3650 mm |
| Hmotnost stroje | 35 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Filtr chladicí kapaliny systém (papír) | |













































