- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy ARAD
- ›
- Univerzální soustruhy ARAD SNA-560
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| kraj | Челябинская область |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 2000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 560 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 800 mm |
| Celkový příkon | 11 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































