- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy BERNARDO
- ›
- Univerzální soustruhy BERNARDO SOLID 460 Vario
Univerzální soustruh BERNARDO SOLID 460 Vario
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Olomoucký kraj |
| Rok výroby | 2022 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 2000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 460 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 274 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 690 mm |
| Vrtání vřetena | 80 mm |
| Výkon vřetena | 5.5 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 25 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1700 1/min |
| Délka soustruhu | 3300 mm |
| Šířka soustruhu | 1080 mm |
| Výška soustruhu | 1370 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Měnič reguluje otáčky vřetena | |
| Plynulé nastavení otáček vřetena | |
| Kalené vodící plochy | |
| Odnímatelný mezera | |
| 3-čelisťové sklíčidlo | |
| Luneta | |
| Výměna kola na závity | |
| Metrické závity | |
| Modulární závity | |
| Palcové závity | |
| Indikátor závitů | |
| Chladicí systém | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |










































