- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy BINNS BERRY GEMINI
- ›
- Univerzální soustruhy BINNS BERRY GEMINI GE 870
Univerzální soustruh BINNS BERRY GEMINI GE 870
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | Leicestershire |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 4000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 870 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 560 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 1100 mm |
| Vrtání vřetena | 100 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 16 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 880 1/min |
| Celkový příkon | 15 kW |
| Délka soustruhu | 6050 mm |
| Šířka soustruhu | 1470 mm |
| Výška soustruhu | 1730 mm |
| Hmotnost soustruhu | 7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 4-čelisťové sklíčidlo | |















































