- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy BINNS BERRY
- ›
- Univerzální soustruhy BINNS BERRY L 707 TRIDENTx10000
Univerzální soustruh BINNS BERRY L 707 TRIDENTx10000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | Sheffield |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 10000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 700 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 550 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 1200 mm |
| Výkon vřetena | 30 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 1.5 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1200 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Chladicí systém | |

















































