- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy BROADBENT
- ›
- Univerzální soustruhy BROADBENT 15 BSO OIL COUNTRY LATHE
Univerzální soustruh BROADBENT 15 BSO OIL COUNTRY LATHE
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | Sheffield |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 3000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 865 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 500 mm |
| Vrtání vřetena | 380 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Chladicí systém | |
















































