- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy CLAUSING NARDINI
- ›
- Univerzální soustruhy CLAUSING NARDINI ND 1785 E
Univerzální soustruh CLAUSING NARDINI ND 1785 E
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 2159 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 449.3 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 279.4 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 628.7 mm |
| Vrtání vřetena | 51.6 mm |
| Výkon vřetena | 6 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 25 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Hmotnost soustruhu | 2.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 3-čelisťové sklíčidlo | |
| 4-čelisťové sklíčidlo | |
| Luneta | |
| Následovník zbytek | |
| Chladicí systém | |













































