- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy CMT URSUS
- ›
- Univerzální soustruhy CMT URSUS 200x1500x52
Univerzální soustruh CMT URSUS 200x1500x52
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 400 mm |
| Vrtání vřetena | 52 mm |
| Celkový příkon | 5.5 kW |
| Hmotnost soustruhu | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |









































