- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy D-TOOLS
- ›
- Univerzální soustruhy D-TOOLS LZDD 1640
Univerzální soustruh D-TOOLS LZDD 1640
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 570 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 365 mm |
| Vrtání vřetena | 62 mm |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2240 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| 4-čelisťové sklíčidlo | |









































