- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy DEVALLIERE
- ›
- Univerzální soustruhy DEVALLIERE H 130 F
Univerzální soustruh DEVALLIERE H 130 F
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Aube |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 700 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 260 mm |
| Vrtání vřetena | 25 mm |
| Číslo rychlosti otáčení vřetena | 16 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 45 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Délka soustruhu | 1400 mm |
| Šířka soustruhu | 450 mm |
| Výška soustruhu | 1500 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































