- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy GEMINIS
- ›
- Univerzální soustruhy GEMINIS GE650x2000
Univerzální soustruh GEMINIS GE650x2000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Guipúzcoa |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 2000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 680 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 410 mm |
| Průměr soustružení v mezeře | 850 mm |
| Vrtání vřetena | 82 mm |
| Číslo rychlosti otáčení vřetena | 18 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 18 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1250 1/min |
| Celkový příkon | 11 kW |
| Hmotnost soustruhu | 4.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Rychloposuv | |
| 3-čelisťové sklíčidlo | |
| Luneta | |
| Rychlý příspěvek výměna nástroje | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |





















































