- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy GORNATI
- ›
- Univerzální soustruhy GORNATI LEGOOR 250
Univerzální soustruh GORNATI LEGOOR 250
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 510 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 320 mm |
| Vrtání vřetena | 105 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1500 1/min |
| Hmotnost soustruhu | 2.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































