- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy GRAZIANO
- ›
- Univerzální soustruhy GRAZIANO SAG 12x800
Univerzální soustruh GRAZIANO SAG 12x800
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 800 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 306 mm |
| Vrtání vřetena | 41 mm |
| Celkový příkon | 3 kW |
| Hmotnost soustruhu | 1.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































