- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy HARRISON
- ›
- Univerzální soustruhy HARRISON M 400
Univerzální soustruh HARRISON M 400
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 2000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 400 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 287 mm |
| Výkon vřetena | 7.5 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Hmotnost soustruhu | 2.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 4-čelisťové sklíčidlo | |
| Chladicí systém | |














































